Pořadatel

Pořadatel:

Junák ‒ český skaut,

středisko Bílý Albatros Praha, z.s.

Haškova 6, 170 00 Praha 7

Na přípravě této akce se podílejí převážně děti z našeho střediska, a to ve věku 12-15 let.

O nás:

Bílý Albatros je skautské středisko sdružující tři oddíly z Prahy 7 a jeden oddíl z Barrandova. Jsme součástí největší dětské organizace u nás: Junák ‒ český skaut.

Naši členové se kromě oddílových akcí (viz stránky jednotlivých oddílů) účastní i výletů, soutěží a táborů, které pořádáme pro všechny členy střediska. Patří mezi ně lyžařský tábor, tábor na srubu na Šumavě, hry po Praze, celostřediskový sraz a další mimooddílové aktivity. Členové střediska se mezi sebou znají, vzájemně spolupracují a rádi se společně účastní pořádaných akcí.

Počet členů výrazně přesahuje stovku, a to od prvňáčků, přes vysokoškoláky, až po tzv. „oldskauty“.

Více o nás naleznete na našich webových stránkách