Program

Festival je určen pro návštěvníky všech věkových kategorií a letos je opět dvoudenní.

Páteční program začíná úderem 17:00 a až do 22:00 se můžeme těšit na koncerty kapel (více v samostatné sekci kapely):

Stinka

David Pomahač

Čtvrt na smrt

Kill the Dandies!

Akustik Afterparty: Ricardo Cortés & No Man Band


V sobotu se začíná v 13:00 programem pro děti, mládež i jejich rodiče ‒ na různých stanovištích naleznete možnost vyzkoušet si zajímavé věci a naučit se rozličné dovednosti, každý rok pro Vás vymýšlíme spoustu nového.

Připraveny budou netradiční aktivity a zábavné hry. Těšit se můžete na lukostřelbu, chůdy, výtvarný workshop a další všemožné hry. Rodiče nechť jsou zabaveni sledováním svých šikovných dítek ze stanoviště nejpříjemnějšího ‒ stinného stánku, ve kterém mohou odpočívat s kelímkem chlazeného nápoje v ruce. Na tuto část (do 17:00) je pro děti a jejich doprovod vstup zdarma.

V 15 hodin začne hudební program, kdy mohou všichni osvěžit nejen hrdlo, ale i ucho. Na místě zaplatíte 200,- Kč za páteční program, 200,- Kč za sobotní program, v předprodeji 350,-Kč na celý víkend. Levnější vstupenky jsou v předprodeji na: https://goout.net/cs/skautska-alternativa-2022/szwnqos 

Na sobotní odpoledne a večer se můžete těšit opět na skvělé kapely tentokrát z ČR a ze Slovenska (více v samostatné sekci kapely):

Lucie Redlová

Původní Bureš

Morgenrot 36

Štefánikove deti (SK)

Fail Together

Holy Fanda & the Reverends

Akustik Afterparty: Noha, Kalivoda a útržky Harmasanu

Oficiální konec je stanoven začátkem nočního klidu, tedy ve 22:00 hodin, ale že to tím jen tak neskončí, je jasné předem... jamovat se může až do rána.