Domů‎ > ‎Press‎ > ‎

2011

28. května 2011, Praha - 85. skautské středisko Bílý Albatros zve na open-air festival Skautská alternativa na sedmičce

Cílem kulturně-společenské akce, která se bude konat v sobotu 28.5. od 13:00 na pozemku nad stanicí metra Vltavská směrem k bubenskému nádraží (který náleží k budově bývalé celnice), je seznámit širokou veřejnost s běžnými i méně obvyklými druhy skautské činnosti, jíž se zabývají současní skauti na Praze 7.

V době od 13 do bude probíhat program pro děti, mládež, i rodiče – zajímavé disciplíny, rukodělné práce, netradiční hry apod. Po 16. hodině potom naváže festival nezávislých hudebních skupin, buď spojených různým způsobem s letenskými skauty a alternativním kulturním dění na Praze 7 anebo slavnějších zajímavých hostů (i ze zahraničí). Vystoupí mj. Neočekávaný dýchánek, Živé kvety (SK), Rewolfinger (A), Kojoti a Byl pes.

Akci pořádají členové střediska Bílý Albatros a je přístupná všem věkovým kategoriím.

Těšíme na setkání s veřejností (nejen) z Prahy 7