Domů‎ > ‎Press‎ > ‎

Skautská alternativa na Sedmičce

Cílem kulturně-společenské akce, která  se bude konat v sobotu 29. května od 14:00 na pozemku nad stanicí metra Vltavská směrem k bubenskému nádraží (který náleží k budově bývalé celnice), je seznámit širokou veřejnost s běžnými i méně obvyklými druhy skautské činnosti, jíž se zabývají současní skauti na Praze 7.

V době od 14 do 17 hod bude probíhat program pro rodiče a mláděž – zajímavé disciplíny, rukodělné práce, netradiční hry apod. Po 17. hodině potom naváže festival nezávislých, alternativních hudebních skupin, spojených různým způsobem s letenskými skauty. Vystoupí mj. Kojoti, Byl pes či The Tower of Dudes (kanadsko-americká formace rovněž z Letné).

Akci pořádají členové střediska Bílý Albatros starší 15-ti let, je však přístupná všem věkovým kategoriím.

Těšíme na setkání s veřejností (nejen) z Prahy 7!

Logo: