Domů‎ > ‎

Program

Festival je určen pro návštěvníky všech věkových kategorií a od letošního ročníku je nově dvoudenní.

Páteční program začíná úderem 17:45 a až do 22:00 se můžeme těšit na koncerty kapel (více v samostatné sekci kapely):
Lucie Redlová
Death Ponee
VEES
Lazer Viking

V sobotu se začíná v 13:00 programem pro děti, mládež i jejich rodiče  na různých stanovištích naleznete možnost vyzkoušet si zajímavé věci a naučit se nové dovednosti, každý rok pro Vás vymýšlíme spoustu nového.

Připraveny budou netradiční aktivity a zábavné hry. Těšit se můžete na lukostřelbu, chůdy, rukodělku a další všemožné hry! Rodiče nechť jsou zabaveni sledováním svých šikovných dítek ze stanoviště nejpříjemnějšího  stinného stánku, ve kterém mohou odpočívat s kelímkem chlazeného nápoje v ruce. Na tuto část (do 17:00) je pro děti a jejich doprovod vstup zdarma.

V 15 hodin začne hudební program, kdy mohou všichni osvěžit nejen hrdlo, ale i ucho. Na místě zaplatíte 150,- Kč za páteční program, 200,- Kč za sobotní program, v předprodeji 250,-Kč na celý víkend. Pro levnější vstup si kupjte na: https://goout.net/cs/listky/skautska-alternativa-2018/tsrc/

Na sobotní odpoledne a večer se můžete těšit opět na skvělé české i zahraniční kapely (více v samostatné sekci kapely):
Alasdair Bouch (GB)
Choroš
Dingo
Oswaldovi
Kojoti
Triakel (SWE)
Jarda Svoboda: Přítel člověka (živé provedení stejnojmenného alba kapely Traband)

Oficiální konec je stanoven začátkem nočního klidu, tedy ve 22:00 hodin, ale že to tím jen tak neskončí, je jasné předem... akusticky zahraje kapela:

Byl Pes